Motocykl Pulsar NS 125 w ratach 0%

Skorzystaj z oferty, zdobądź skuteczny środek transportu i rozpocznij sezon razem z nowym Pulsarem NS 125. Teraz swój wymarzony jednoślad kupisz w wygodnym programie rat 0%. Do wyboru system 10 x 0% lub 20 x 0%, a rata może Cię wynieść jedyne 349,95 zł. ZERO odsetek, ZERO prowizji, ZERO wkładu własnego.

Niskie zużycie paliwa, nowoczesne, nowoczesne podzespoły z układem wtrysku paliwa Bosch oraz dwuświecowym zapłonem DTS-i na czele, a także ergonomiczna konstrukcja i wpadający w oko design to tylko jedne z powodów dzięki którym zakochasz się w tym motocyklu. Sprawdź, dlaczego właśnie Pulsar NS 125 – https://bit.ly/3eH8aI0

 

W akcji biorą udział wybrane punkty dealerskie Bajaj.

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży: https://bit.ly/3wEVQ56

 

 

RRSO to Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona na dzień 29.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepach Romet. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, minimalna kwota – 150 zł. Okres kredytowania  10 lub 20 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Partnerzy ROMET sp. z o.o. współpracują z Bankiem i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Szczegóły u sprzedawcy.

*Kalkulacja przygotowana dla modelu BAJAJ PULSAR NS 125 o wartości 6 999 zł z VAT.

Wysokość miesięcznych rat kredytowych jest przykładowa i została obliczona przy założeniu następujących warunków: ilość rat: 20, 0 zł odsetek, 0 zł prowizji, 0 zł wpłaty własnej.

Promocja obowiązuje do 30.06.2021