Pulsar NS125 w ratach 0% i kaskiem Axxis Eagle GRATIS.

Od teraz klienci, którzy planują zakup Pulsara NS 125,  mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowania zakupu wymarzonego jednośladu  w wygodnym programie rat 0%. Do wyboru system 10 x 0% lub 20 x 0%, a rata może wynieść jedyne 399,95 zł.

Co więcej decydując się do końca marca na zakup motocykla Pulsar NS 125 otrzymujesz sportowo-turystyczny kask Axxis Eagle SV A1 o wartości 310zł, gratis.

Model Eagle SV poza aerodynamicznym kształtem posiada wypinaną  antyalergiczną wyściółkę z możliwością prania oraz zapięciem mikrometrycznym. Posiada przezroczysty, odporny na zadrapania oraz pęknięcia wizjer o grubości 2,2 mm, z systemem szybkiego montażu i powłoką zapobiegającą parowaniu  Dodatkowo kask wyposażony jest w blendę przeciwsłoneczną z prostym sterowaniem.

 

W promocji 0%  biorą udział wybrane punkty dealerskie Bajaj.

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży: http://bit.do/Znajdz-Dealera

 

Przez RRSO  należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu wyliczonego na dzień 18.02.2020 r. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (KRS: 0000011571) („Bank”).  Szczegółowe informacje dotyczące kredytu dostępne w Punktach dilerskich  Arkus Romet Group Sp z o.o., które współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowane do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeksu Cywilnego.

Kalkulacja przygotowana dla modelu BAJAJ Pulsar NS 125 o wartości 7 999 zł z VAT. Wysokość miesięcznych rat kredytowych jest przykładowa i została obliczona przy założeniu następujących warunków: ilość rat: 20, 0zł odsetek, 0zł prowizji, 0zł wpłaty własnej.