Pulsar NS 125 – Kup teraz, zapłać później

Masz prawo jazdy kat. B? Przesiądź się na Pulsara NS 125 a pierwszą ratę zapłacisz dopiero za trzy miesiące. 

Do 31 maja możesz stać się szczęśliwym posiadaczem nowoczesnego i dynamicznego Pulsara NS125, korzystając z wygodnego systemu ratalnego 20 x 0% i odroczyć spłacanie komfortowych rat nawet o 3 miesiące.

W akcji biorą udział wybrane punkty dealerskie Bajaj.

Znajdź najbliższy punkt sprzedaży: https://www.bajaj.pl/polish/o-nas/skontaktuj-si%C4%99-z-nami/znajd%C5%BA-nas/

 

Pierwsza rata płatna do 3 miesięcy po podpisaniu umowy kredytowej. Przez RRSO  należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu wyliczonego na dzień 16.04.2020 r. Okres finansowania do  20 miesięcy , maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (KRS: 0000011571) („Bank”).  Szczegółowe informacje dotyczące kredytu dostępne w Punktach dilerskich  Arkus Romet Group Sp z o.o., które współpracują z Bankiem i są umocowane do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeksu Cywilnego.

Kalkulacja przygotowana dla modelu BAJAJ Pulsar NS 125 o wartości 7 999 zł z VAT. Wysokość miesięcznych rat kredytowych jest przykładowa i została obliczona przy założeniu następujących warunków: ilość rat: 20, 0zł odsetek, 0zł prowizji, 0zł wpłaty własnej.