DOMINAR 400 WCIĄŻ LIDEREM RYNKU 250 ccm -500 ccm

Polski rynek motocyklowy zalicza stały wzrost popularności jednośladów o pojemnościach 250-500 cm3, dostępnych na prawo jazdy kategorii A2. Motocykle tej klasy zyskują coraz większą przychylność potencjalnych klientów, nie tylko ze względu na stopniowanie prawa jazdy. Coraz częściej przy wyborze jednośladu liczy się mobilność oraz ekonomia transportu, a Dominar 400 bardzo dobrze wpisuje się w obowiązujące trendy.

Dominar 400 został niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie 250-500 cm3 pojemności w pierwszej połowie 2019 roku (źródło: dane PZPM za okres styczeń– czerwiec 2019). Sukces jest tym większy, że Dominar 400 był też liderem sprzedaży w roku 2018, który był pierwszym pełnym rokiem od premiery tego dostępnego na prawo jazdy kat. A2 motocykla oraz zupełnie nowej marki Dominar na polskim rynku. Produkowany przez koncern Bajaj Auto Limited motocykl spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez polskich motocyklistów. Wysoka mobilność oraz ekonomia transportu, w połączeniu z bogatym wyposażeniem, uniwersalnością konstrukcji i bardzo dobrymi własnościami jezdnymi, a także zaawansowane technologicznie rozwiązania takie jak chłodzony cieczą silnik z trójświecowym zapłonem DTS-i, elektronicznym wtryskiem paliwa Bosch oraz nowoczesne podzespoły, to jedne z głównych składowych sukcesu ciągle nowej na rynku marki Dominar.

Rosnąca sprzedaż motocykla Dominar 400 to wynik dobrze opracowanej strategii tworzenia nowoczesnych wizualnie i technologicznie pojazdów, utrzymując jednocześnie bardzo rozsądny pułap cenowy.