Salony motocyklowe Bajaj Poland – kolejne sklepy w nowych standardach

Sieć dealerska Bajaj Poland w swoich standardach wizualizacji oznacza nową jakość, lepszą komunikację i wyróżnienie kolekcji pojazdów we wszystkich punktach dealerskich na terenie kraju.

Jako dystrybutor pojazdów produkowanych przez koncern Bajaj Auto Limited wprowadziliśmy nowe standardy wizualizacji oferty motocykli na polskim rynku. Miejsce, w którym klient spotyka się z markami motocykli Dominar oraz Pulsar, podkreśla wizerunek producenta i komunikację brandu. Dlatego funkcjonujące już, ujednolicone standardy wizualizacji wprowadzane są systematycznie w sieci punktów dealerskich Bajaj Poland na terenie całego kraju. Ujednolicenie zasad określających wygląd oraz wyposażenie salonów to ważny element przekazu w prezentacji produktów zgodnie z globalną koncepcją  Bajaj Store Power.

Systematycznie rozwijamy sieć punktów sprzedaży. Salony Bajaj Poland aktualnie znajdują się na terenie największych polskich miast, między innymi: Warszawie, Gliwicach, Poznaniu, Szczecinie, Krakowie czy Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach sieci handlowej BAJAJ.  Zainteresowane firmy prosimy o kontakt na bajaj@bajaj.pl.